PŘÍSTROJE

Photoner
Photoner

Funguje na bázi 3 účinných kosmetických metod

ULTRAZVUKOVÁ TERAPIE - zajišťuje masáž na buněčné úrovni

FOTOCHROMO TERAPIE - působení světelných vln pomáhá při různých problémech pokožky

Omlazující terapie - červené světlo, proniká do hloubky 8 - 10 mm. Aktivuje činnost hlavních buněk dermis, které vytvářejí podmínky pro regeneraci a syntézu kolagenu, elastinu a dalších bílkovin.

Smíšená pleť - zelené světlo, proniká do hloubky 3-5 mm. Působí na vrchní a střední vrstvu pokožky. Zužuje rozšířené cévy, zlepšuje okysličování buněk a zklidňuje podrážděnou pokožku.

Mastná a citlivá pleť - modré světlo, proniká do hloubky 0,5mm. Přispívá k regulaci produkci mazu, stažení pórů a redukci zánětlivých procesů a zarudnutí.

FONOFORÉZA - zlepšuje vstřebávání kosmetických přípravků

Metody fotochromatického a ultrazvukového působení jsou ideální pro zralou pleť s příznaky stárnutí, pro suchou pleť, při výskytu vrásek a nedokonalostí, pigmentových skvrn a pih, jizviček po akné a dalších nerovností.

OŠETŘENÍ PLETI ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLÍ 
Moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle - tato technologie nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti. Po ošetření nemá klient podrážděnou pleť s červenými flíčky a nehrozí případné zanesení infekce.

U mastné pleti a akné čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz. Tím snižuje riziko tvorby zánětů a vřídků a také pomáhá redukovat velice častý problém, kterým jsou černé tečky. U všech typů pleti se pak ultrazvuková špachtle osvědčuje při zapracovávání účinných látek.


Přístroj Dermasonic Artristry

  • hloubkové vyčistí póry díky ultrazvukovým vibracím o frekvenci 30 000 Hz za vteřinu - což vytváří efekt bublinek v trysce, díky kterým se vyplavují z pórů nečistoty
  • Derma iontové galvanické ošetření stimuluje a masíruje pleť na mikroúrovni, aby séra pronikla hlouběji do pokožky.