Nabídka služeb

Kosmetické služby

Nabízím ošetření kosmetikou SkinClinik a Larens - ošetření je zvoleno vždy dle typu pleti. Své služby zaměřuji na ošetření všech typů pleti. 

Nabízím "Křišťálová terapii" speciální masáž obličeje s kameny (různé druhy - růženín, křišťál, labradorit, tyrkenit)

Nabízím"Lymfatická masáž"obličeje" Kosmetická lymfodrenáž je výborný způsob regenerace pleti. 

Nabízím "Mikromasáž očního okolí" je speciální druh masáže, která vyhlazuje vrásky a odstraňuje váčky pod očima. Zmenšuje otoky a tmavé kruhy .

Nabízím "Mezoterapie" zpomalí stárnutí pokožky, hydratuje a omladí pleť, vyhladí středně hluboké vrásky.

Nabízím "Manuální lifting" tato speciální masáž má okamžitě viditelný účinek. Zaměřuje se na mimické vrásky, má hloubkové detoxikační účinky. Působí na příčinu vrásek i samotných svalů. Obličej je velmi citlivá partie, kde je mnoho reflexních zakončení a díky tomu je vidět okamžitý účinek ihned po proceduře.

Nabízím "Masáž masážní svící Mučenka"  jemná a stimulující masáž. Po aplikaci je kůži měkká, hydratovaná a jemně parfémovaná. Produkt je rostlinného původu a neobsahuje žádné parafíny, vosky minerálního původu ani proteiny z živočišných tuků.

Nabízím "Indická masáž hlavy" Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům.

Nabízím "DETOX SPA" jedná se o hloubkovou detoxikaci pleti a její vyhlazení.


Ostatní služby

NABÍZÍM péči o ruce (parafínový zábal nebo zjemňující maska)

Nabízí "Lash lifting + Botolux Šetrné natočení řas + hloubková výživa. Používám přípravky My Lamination. Vaše řasy budou krásně přirozeně natočené, silnější, hustší, opticky prodloužené. Efekt vydrží 6-8 týdnů. Lash botox zároveň opravuje strukturu řas po celé jejich

NABÍZÍM depilaci obličeje a těla (ruce, nohy, třísla)

NABÍZÍM líčení (denní, večerní, slavnostní)

Doplňkový prodej

NABÍZÍM doplňkový prodej kosmetických přípravků a kosmeceutiky pro domácí péči, výživových doplňků na úpravu váhy a formování postavy, detox organizmu, čajů a solí.


Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.